بهترین موسسه چاپ مقاله موسسه‌ای است که بتواند در تمام مراحل چاپ و انتشار مقاله شما را راهنمایی کند. موسسه شریف یار با گردآوری متخصصان حرفه‌ای از سراسر کشور در رشته‌های مختلف، برآنست تا در خصوص نگارش مقاله به مستعدان، پژوهشگران و دانشجویانی که برای اولین بار می‌خواهند به نام خود مقاله بنویسند، مشاوره ارائه دهد.


مشکلات پیشرو در چاپ مقاله

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی چاپ مقاله تضمینی معتبر نقش به سزایی در رزومه تحصیلی و شغلی افراد دارد. ازاین‌رو بسیاری از افرادی که به فکر ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی در داخل کشور هستند و یا می‌خواهند برای گرفتن بورسیه از دانشگاه‌های خارجی اقدام کنند، تلاش می‌کنند تا مقاله‌ای به نام خود در مجلات علمی منتشر کنند. آن‌ها از این طریق می‌توانند اساتید حاضر در جلسه مصاحبه دکتری در داخل کشور و یا استاد موردنظر خود در یک دانشگاه‌ خارجی را متقاعد کنند که علاقه‌مند به تحقیق و پژوهش هستند.


برای چاپ مقاله jcr در مجلات علمی معتبر، باید موارد زیر در نظر گرفته شود:


کیفیت زبان مقاله

نو بودن موضوع مقاله و سازمان‌دهی خوب محتوای آن

بیان دقیق اهمیت تحقیق

بیان روش علمی خوب و دقیق در مقاله

انتخاب مجله مناسب برای چاپ مقاله

سابمیت مقاله

پیگیری وضعیت مقاله

پاسخ به داوران مجله و اصلاح مقاله

پرداخت هزینه سابمیت و چاپ مقاله (در صورت لزوم)

اگر نویسندگان تمام موارد ذکر شده را در فرآیند چاپ مقاله رعایت کنند، روند انتشار مقاله سهل‌ خواهد بود. اما بسیاری از پژوهشگران و دانشجویانی که هیچ تجربه‌ای در زمینه نگارش و نشر مقاله نداشته‌اند، به‌تنهایی نمی‌توانند تمام مراحل چاپ مقاله را طی کنند و نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند.


خدمات موسسه شریف یار

برخی از موسسات هستند که خدمات آموزش و مشاوره چاپ مقاله را به پژوهشگران ارائه می‌دهند. این موسسات کارگاه‌های آموزش مقاله‌نویسی برگزار کرده و به‌طور کاملاً تخصصی تمام ساختار و قواعد مقاله‌نویسی را به علاقه‌مندان آموزش می‌دهند. با شرکت در این کارگاه‌ها دانشجویان قادر به نگارش مقاله خواهند بود.


اما در خیلی از موارد، دانشجویان به دلیل رسیدن تاریخ ددلاین دانشگاه‌ها و محدودیت سنوات تحصیلی برای شرکت در کارگاه‌های مقاله‌نویسی با محدودیت زمانی مواجه بوده و می‌خواهند هر چه سریع‌تر مقاله خود را چاپ کنند. در چنین مواردی علاقه‌مندان می‌توانند با موسسه شریف یار تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان این موسسه بهره‌مند شوند.


دانستنی ها مقاله ,موسسه ,علمی ,تمام ,مشاوره ,آموزش ,مجلات علمی ,موسسه شریف ,داخل کشور ,مشکلات پیشرو ,نگارش مقاله منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
امنیت اماکن رویز اس ام اس - ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی وبلاگ ایران گلی حفاظ ثامن مرکز نیکوکاری شریفیه آمد دانلود | دانلود آهنگ و فیلم پوکه معدنی دانلود فایل : پایان نامه های ارشد saharngh من قوي هستم