دستگاه های کلایمر را میتوان به عنوان جایگزینی مناسب برای انواع روش های دسترسی به ارتفاع برشمرد. این دستگاه از استانداردهای اجباری بین المللی و معتبر پیروی میکند. از جمله این استانداردها میتوان به استاندارد CE و EN اشاره کرد. این استانداردها به شکل سختگیرانه ای تمامی بخش های این دستگاه را شامل میشوند و در صورتی که دستگاه بالابر را از مراکز معتبر اجاره کرده باشید با خیال آسوده و بدون هیچ گونه مشکلی میتوانید به استفاده از آن بپردازید. البته لازم به ذکر است که برخی افراد سودجو دست به ساخت دستگاه های غیر استاندارد و بدون در نظر گرفتن موارد ایمنی میکنند.

علاوه بر اینکه در ساخت این دستگاه از استانداردهای بین المللی استفاده شده است . آیین نامه هایی هم برای استفاده از آنها تدوین شده است.

طبق آیین نامه های کار تمامی افرادی قصد استفلذه از کلایمر در ارتفاع را دارند باید الزامات ایمنی را رعایت نمایند. از جمله این الزامات میتوان به استفاده از کمربند ایمنی و طناب های ایمنی جهت جلوگیری از سقوط، کلاه ایمنی و دستکش استفاده کرد.


دانستنی ها دستگاه ,ایمنی ,استفاده ,میتوان ,کلایمر ,آیین نامه منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
زیارت جامعــه کــبیره مونگان سئو آباد اطلاعات جامع تکنولوژی و رایانه تهران درس نرم افزار های کاربردی موبایل روستای جزصالح سفلی تولید پروفیل آلومینیوم در ایران ناصر رزازی