دستگاه های کلایمر معمولا از نظر نوع طراحی، کاربری، امنیت و ظرفیت به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند. در اسن مقاله قصد داریم در مورد انواع مختلف کلایمر از نظر نوع طراحی صحبت کنیم.

  در طراحی کلایمرها بخش های مختلفی برای این دستگاه در نظر گرفته میشود، سبد دستگاه، سیستم های امنیتی مختلف مانند ترمز های کمانی،لنتی و پاراشوت ، کابل های بکسلِ اصلی و امنیتی، کابین دستگاه و تابلو کنترل دستگاه از بخش های یک دستگاه کلایمر است.

دستگاه های بالابر نما به شکل پرتال یا مدولار طراحی میشوند، یعنی بخش های مختلف دستگاه جدا از هم ساخته میشوند و پس از انتقال به محل اجرای پروؤه با استفاده از پیچ و مهره به هم متصل میشوند، مونتاژ کردن این دستگاه بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی میتوان آنها در محل پروژه نصب و مونتاژ کرد و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، جای بسیار کمی را هم در محل اجرا پروژه اشغال میکند. پس از پایان پروژه هم به دلیل قابلیت خاص این دستگاه دمونتاژ کردن و خارج کردن آن از محل اجرای پروژه هم بسیار ساده است. و در مقایسه با داربست بسیار کارآمد تر و کم دردسر تر عمل میکند.


دانستنی ها دستگاه ,طراحی ,کلایمر ,پروژه ,انواع ,بسیار ساده منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خبری Mitchell63e24 Rede دانلود فیلم ایرانی خنده و گریه Comparative Education دکتر رحمت الله بابایی استخرسری کابینت سازان