قفل های هوشمند – در کنار دستگاه های ارتباطی دیگر مانند سیستم های امنیتی و دسترسی به منزل-  یکی از محبوب ترین تکنولوژی های این روزها هستند.

1. این قفل ها با گوشی موبایل هوشمند کار می کنند

برای بسیاری از افراد یکی از بهترین نکات درباره ی قفل هوشمند اینست که موبایل سازگار هستند. وقتی که برنامه ی مناسب قفل دیجیتال خود را بر روی گوشی موبایل تان دانلود و نصب کنید به راحتی می توانید با استفاده از آن درب منزل را باز و بسته کنید.

این یعنی اگر در سفر جاده ای باشید و به خاطر نیاورید که درب منزل را قفل کرده اید یا خیر، نیازی نیست دوباره به منزل برگردید و این موضوع را چک کنید. شما تنها با باز کردن برنامه روی گوشی همراه خود می توانید این کار را انجام دهید و ایمنی خانه ی خود را بالا ببرید.

به جای اینکه به مغز خود فشار بیاورید تا کارهایی که در هنگام خروج از منزل انجام داده اید را به یاد بیاورد به راحتی می توانید با استفاده از برنامه ی موبایل این کار را انجام دهید.


دانستنی ها منزل ,موبایل ,انجام ,توانید ,برنامه ,هوشمند ,انجام دهید ,گوشی موبایل منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دنیای از خوشمزه ها خرید تی شرت سرا لباس شال پیراهن هودی ارزان بلوز سویشرت شب که میشه مدیریت کسب و کار در سه گام تنگ کننده واژن پودر گیاهی ماریانا بازی و برنامه اندروید | noobroid مبین فایل پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان