یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از گران ترین وسایل خانگی هستند  که در مقایسه با سایر لوازم خانگی از قیمت بیشتری خوردار اند و از ساختمان پیچیده تری تشکیل شده اند. به دلیل گران بودن یخچال به صرفه نیست که در هر بار خرابی افدام به حرید یخچال جدید کنید، و منطقی تر است که آن را تعمیر نمایید، تعویض قطعات و تعمیر یخچال سامسونگ مستلزم این است که با قطعات آن آشنایی لازم را داشته باشید. در ادامه این نوشته قطعات یخچال سامسونگ را بررسی میکنیم.

 

کمپرسور یخچال

به جرات میتوان گفت که مهمترین قطعه اکترونیکی داخل یخچال، کمپرسور آن است، کمپرسور همان موتور یخچال است، که به عنوان محرک گاز یخچال عمل میکند، این قطعه خود از قطعاتی شامل: موتور الکترویکی، پیستون، سوپاپ، و میل لنگ تشکیل شده است که با کار این قطعات، سوپاپ های کمپرسور باز و بسته میشوند و گاز در یخچال به حرکت در می آید. با حرکت گاز داخل لوله کندانسور بخش های مختلف یخچال خنک میشوند. در مقاله کمپرسور یخچال به طور کامل به این قطعه  پرداخته ایم.

 

کندانسور یخچال

دومین قطعه با اهمیت در یخچال، کندانسور یا همان لوله های فلزی پشت آن هستند. که گاز یخچال در آنها به حرکت در می آید و باعث خنک شدن اجزای داخلی یخچال میشود. عملکرد این قطعه به این صورت است که، گاز از طریق کمپرسور وارد لوله های کندانسور میشود و با رسیدن به این بخش تبدیل به مایع شده و یاعث خنک شدن کابین داخل یخچال میشود.

تعمیر یخچال سامسونگ
دانستنی ها یخچال ,کمپرسور ,کندانسور ,قطعات ,قطعه ,میشود ,یخچال سامسونگ ,یخچال میشود ,کمپرسور یخچال ,قطعات یخچال ,تعمیر یخچال ,قطعات یخچال سامسونگ منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سلام محتوا مقایسه گوشی های روز دنیا قرآن و اهل بيت علیهم السلام رمزماندگاري کارآموزی مالی پرلیت pointer خانه مد شیرخانی | مزون لباس پرشین چت،نازی چت،کیمیاچت،چت،چت روم،دانشجوچت،باکلاس چت،باکلاس گپ،شرق گپ،لاست چت،شرق چت،زابل چت،جنوب چت،زاهدان چت،مگاچت مجله دانستنی ها جالب