تمایز بین صفحه داغ و ورق سرد چیزی است که ار محترم شما باید قبل از و استفاده از فولاد در یک پروژه ، نحوه استفاده از آن و مزایا و مضرات آن بدانید. برای پیدا کردن قدرت ایجاد محصول مناسب برای پروژه خود ، ادامه مطلب را بخوانید و بخوانید.

تفاوت بین صفحه داغ و صفحه سرد چیست؟

مزایا و معایب آنها چیست؟

سؤالات دیگری وجود دارد که به طور مداوم از مردم خواسته می شود شک و تردید خود را در مورد ورق برطرف کنند ، اما سؤالاتی که در اینجا مطرح کرده ایم سوالات و سؤالاتی متداول است که در زیر به تفصیل آنها را مطرح می کنیم و به آنها می پردازیم. . به طور کلی ، توضیحات ما به چهار دسته کلی تقسیم می شود:

ورق گرم در مقایسه با ورق سرد

به طور کلی ، قیمت ورق سرد می تواند دو برابر قیمت ورق گرم باشد زیرا روند کار با یک ورق سرد پیچیده تر از یک ورق گرم است. فرایند دیگری به نام نمک زدن و روغن کاری بین ورقهای گرم و سرد وجود دارد.

ورق های گرم و سرد

ورق های داغ همیشه برای تولید محصولات بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا محصولات بزرگ باید دارای شکل های متمایز باشند. ورق نورد گرم یا ورق سیاه به عنوان ماده اولیه برای تولید ورق نورد سرد و ورقه ورقه شده استفاده می شود.

تفاوت فرآیند تولید ورق:

ورق گرم فرایندی است که به استخراج و ذوب فلزات وابسته است ، که عمدتا به صورت ورق های فولادی یا صفحات تولید می شود و بین مجموعه ای از رول ها قرار می گیرد.

ورق ها به راحتی تغییر شکل یافته یا به صفحات فولادی بریده می شوند. دمای ورقها بیش از 2 درجه فارنهایت است.

ورق های سرد یکی دیگر از فرآیندهای فلزی است که در دماهای نزدیک به دمای معمولی اتاق است و با نورد تغییر می یابد. از ورق های سرد اغلب برای کاهش ضخامت ورق ها یا صفحات فولادی و افزایش استحکام و سختی فلز استفاده می شود.

ورق گرم در مقایسه با ورق سرد

ورق سرد دقیق تر از صفحه گرم است که توسط فرآیند صفحه داغ تولید می شود. ورق سرد مانند ورق روغنی و ورق گالوانیزه اکنون از طریق فرایند خنک کننده ایجاد می شود که به رسیدن به ابعاد نهایی آن کمک می کند.

 

با این حال ، شکل ورق سرد محدود است و به شکل های دایره ای ، مربعی ، مسطح تغییر شکل می یابد. اگر ابعاد از عرض كوچك باشد و سطح مقطع يكنواخت باشد ، ساير اشكال نيز مي توانند به عنوان ورق هاي سرد در نظر گرفته شوند.


دانستنی ها صفحه ,تولید ,استفاده ,صفحات ,تغییر ,فولادی ,صفحات فولادی ,برای تولید ,وجود دارد منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
براي لذت بردن از زندگي چكار كنيم خرید اینترنتی اسلام ناب محمّدی صلی الله علیه وآله وسلم خرید اینترنتی موبایل ملودی فیریجات دختر پاییزی ارز دیجیتال پای morning star پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان