تصحیح مقاله به بررسی مقاله و یافتن ایرادات و مشکلات گرامری، غلط های املایی، خطا در نقطه گذاری و همچنین بررسی فرمت مقاله و تطبیق آن با دستور العمل های ارائه شده در مجله گفته میشود. برخی از موسساتی که خدمات چاپ مقاله تضمینی و چاپ مقاله jcr  ارائه میکنند، خدمات تصحیح مقاله نیز ارائه میکنند.

تصحیح کردن مقاله احتمال اینکه مقاله شما برای چاپ در نشریه انتخاب شود را افزایش میدهد. اما برخی افراد تفاوت بین تصحیح و ویرایش مقاله را نمیدانند و آنها را به جای هم استفاده میکنند. ویرایش مقاله به بررسی کامل محتوای مقاله و اصلاح آن گفته میشود. و هر دو آنها باعث بهبود مقاله خواهند شد.

اینکار اهمیت خیلی زیادی دارد به این دلیل که زمانی که مشکلات مقاله را برطرف میکنید باعث میشود که ارزش و اعتبار آن بالاتر برود. و احتمال اکسپت شدن آن افزایش پیدا کند.

زمانی که در مقاله ای ایراداتی مانند، مشکلات گرامری وجود داشته باشد ارزش آن کمتر میشود و احتمال اکسپت شدن آن کاهش پیدا میکند.

منبع : چاپ مقاله تضمینی


دانستنی ها مقاله ,تصحیح ,میشود ,احتمال ,مشکلات ,بررسی ,تصحیح مقاله ,احتمال اکسپت ,ویرایش مقاله ,مقاله تضمینی ,گفته میشود منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
یکم بیشتر بمون هموار کنکور سون چت | کافه گپ چت شرکت آکپا تهران وبلاگ آموزشی تفریحی اشپزی مرجع به روز و تخصصی سئو فیلم و سریال