قفل های دیجیتالی سد محکمی در برابر تهدادت خارجی هستند که به وسیله آنها میتوان به راحتی و بدون نگرانی امنیت محل زندگی و کار را تامین کرد. استفاده از این قفل ها روشی هوشمندانه برای زندگی هوشمندانه است، در این نوشته دانستنی های جالب در مورد قفل دیجیتال را بررسی میکنیم.

 

کنترل ورود و خروج افراد مختلف

شاید بتوان گفت که جالب ترین ویژگی این قفل ها کنترل ورود و خروج افراد با استفاده از تلفن همراه است، اگر بخواهید از این قابلیت استفاده کنید، با هر بار ورود و خروج به درب و باز و بسته شدن آن، اطلاعات در قفل ثبت خواهد شد. و در صورت نیاز برای شما ارسال میشود. همچنین از آنجایی که این قفل ها دارای سنسور تشخیص فشار اضافی هستند زمانی که نیروی بیش از حد مجاز به آنها وارد شود، پیغام هشداری را برای شما ارسال خواهد کرد.

 

استفاده از فناوری های پیشرفته امنیتی

حفاظت از درب ورودی خانه ها یکی از مواردی است که همواره مورد توجه قرار دارد، این قفل ها از فناوری پیشرفته استفاده میکنند که با استفاده از خیالتان کاملا از بابت امنیت درب های ورودی خانه راحت میشود.

برخی از فناوری های پیشرفته ای که ذکر شد، سیستم های هشدار، آتش سوزی و سرقت هستند که زمانی که در خانه  نباشید اگر هر یک از اتفاقات برای شما رخ بدهد با استفاده از پیام های هشدار در جریان قرار خواهید گرفت. میتوان با کمک گرفتن از تجهیزات امنیتی مانند دوربین های مدار بسته در کنار این قفل ها امنیت را تا حد زیادی افزایش داد.

 قفل الکترونیکی


دانستنی ها استفاده ,پیشرفته ,فناوری ,جالب ,امنیت ,خروج ,ورودی خانه ,خروج افراد ,کنترل ورود منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Androoomeda تو بهترین خرید رو از ما داشته باش اینجا همه چی هست تاتو فروشگاه اینترنتی بازار رویا ایران مقتدر نایک فیلم