راحتی کاربرد قفل دیجیتال نسبت به قفل های سنتی

هر چه درباره ی راحتی این قفل ها بگوییم کم است. با استفاده از این قفل ها زمان رسیدن به منزل کوتاه تر شده و با فشار یک دکمه یا وارد کردن یک کارت یا از طریق گوشی می توان به آن دسترسی پیدا کرد. دیگر روش های دسترسی به این سیستم استفاده از پین کد، کلیدهای بلوتوث، کارت های بازشناسی با امواج رادیویی، بیومتری و غیره می باشد. با استفاده از این ها زمانی که به دنبال کلید خود می گردید را صرفه جویی می کنید و دیگر نیازی نیست که در صورت گم شدن آنها را جایگزین کنید.

زیبایی ظاهری قفل های دیجیتال

نه تنها این قفل ها بسیار راحت کار می کنند بلکه حس زیبایی و مدرن بودن هم به شما می دهند. این قفل های هوشمند متناسب با همه نوع دکور طراحی شده اند و زیبایی چشمگیری دارند. شما سبک مینیمالیست یا فوق مدرن را ترجیح می دهید این قفل ها برای شما مناسب هستند.

قابلیت های جذاب و بی شمار

قفل های دیجیتال دارای مجموعه ای از ویژگیهای فوق العاده هستند که در قفل های سنتی یافت نمی شود. این قفل ها با عملکردهای بی شمار خود امنیت منزل شما را تضمین می کنند و به شما امکان زیر نظر داشتن همه ی اتفاقات منزل را نیز می دهد.

برخی از این ویژگی ها دارای هشدار و آلارم هایی برای اطلاع رسانی به شما هستند. سیستم اتوماتیک این قفل ها و امکان بررسی شرایط منزل برای شما آرامش را به ارمغان می آورد. در نهایت، ویژگیهایی مثل دادن دسترسی زمانی محدود به مهمانان و بازدید کنندگان یکی از امتیازهای این قفل هوشمند  می باشد. تمامی این کارها با یک برنامه ی موبایل انجام می شود و شما می توانید کنترل شرایط را کاملا در اختیار داشته باشید.


دانستنی ها منزل ,زیبایی ,دسترسی ,استفاده منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مدل های کاغذ دیواری دلنوشته همکاری در فروش همه چیز از همه جای جهان گیم تو فنز = جایی برای طرفداران گیم مارکت فایل دانلود سریال ستار سئو دوختودوز خبرگزاری اشکنان پرس