همانطور که در مقالات پیشین سایت به دفعات اشاره کردیم، بخش های مختلف دستگاه کلایمر با از استاندارد EN پیروی کنند تا امنیت جانی و مالی افرادی که قصد استفاده از آنها را دارند تامین نمایند.

یکی از مهترین بخش های کلایمر که باید حتما از استاندارد ها پیروی نماید، سازه های فلز و کابین دستگاه است. طبق استاندارد EN اولین بخش از دستگاه پس از سیم های بکسل که نگهدارنده وزن دستگاه هستند، مهمترین بخش کابین دستگاه است که وظیفه حفظ و نگهداری کاربران را برعهده دارد. پس باید بتواند با تحمل ضربات و وزن وارده بر آن دستگاه و کاربران را حفظ نماید. اگر کابین دستگاه نتواند وزن را تحمل کند و دچار شکستگی یا نقص شود دسگر عملکرد ترمزهای دستگاه اهمیتی ندارد.

به همین دلیل در استاندارد EN1808  دارای اهمیت خاصی است و تمامی دستگاه ها باید از این استاندارد پیروی کنند. در صورتی که اقدام به یا اجاره کلایمر از مراکز غیر معتبر نمایید و استاندارد های و مجوزهای لازم را چک نکنید ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید.


دانستنی ها دستگاه ,استاندارد ,کلایمر ,کابین ,پیروی ,کابین دستگاه ,پیروی کنند ,دستگاه کلایمر منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
رودان دانلود گلدیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. معرفی کالا مهمون seoiranian بیوگرافی عرفان آرمیک سایت سرگرمی و تفریحی د هاست آخرین اخبار طراحی وب سایت تجهیزات موتور خانه